Technologia budowy Basenów

Technologia

Baseny kąpielowe Magiline zyskały uznanie użytkowników na całym świecie.

luksusowe baseny

Technologia
budowy Basenów

Technologia budowy basenów firmy Magiline opiera się wykonaniu trwałej, solidnej i bezpiecznej konstrukcji niecki basenu, wyposażonej w wydajną i bardzo efektywną jednostkę filtrującą oraz z wykończenia niecki  specjalną wykładziną basenową (linerem) oraz kamieniem brzegowym antypoślizgowym.

Technologia francuskiej firmy Magiline pozwala na kompleksową realizację basenów kąpielowych oraz na adaptację i wykończenie istniejących żelbetowych niecek. Pozwala to zaoferować Użytkownikowi produkt o wysokich walorach konstrukcyjnych, technologicznych i estetycznych objęty wieloletnią gwarancją producenta na poszczególne elementy wyposażenia.

Baseny kąpielowe Magiline

Konstrukcja
niecki basenu

Konstrukcja niecki basenu  firmy Magiline jest unikalnym i opatentowanym rozwiązaniem. Zbudowana jest z szalunku z polipropylenu (wykonany metodą wtryskową) grub. 25cm, a wysokość ścian po zabetonowaniu wynosi 1,10m lub 1,40m w zależności od serii. Zmienną głębokość basenu możemy uzyskać poprzez pogłębienie dna basenu (w przedziale 1,10m/1,40m – 1,80m) w zależności od wymiarów basenu. Szalunek ścian jest zbrojony prętami stalowymi razem z dnem basenu, a następnie całość konstrukcji (ściany i dno basenu) jest betonowana. 

konstrukcja-niecki-basenu-magiline-768x597

Powstała w ten sposób monolityczna konstrukcja (w przypadku wyboru przez Klienta schodów zejściowych, one również są zbrojone i betonowane) posiada 10 letnią gwarancję. Specjalna konstrukcja wewnętrzna szalunku pozwala na ograniczenie zużycia betonu bez wpływu na wytrzymałość konstrukcji ścian. Szalunek po zabetonowaniu pozostaje w wykopie (jest to szalunek tracony), a jego powierzchnia tworzy gładką, wewnętrzną ściankę basenu przygotowaną do montażu wykładziny basenowej (linera).

Na powyższym filmie mogą Państwo zobaczyć film pokazujący jak prosto można sterować basenem.

bezpieczeństwo i pewność jakości

Zalety systemu filtracji NFX

Basen samoczyszczący

Basen samoczyszczący

Basen ze zdrową wodą

Basen ze zdrowszą wodą

Regulacja temperatury wody

Basen, który automatycznie zarządza temperaturą wody

Zdalne zarządzanie basenem

Basen ze zdalnym zarządzaniem

Regulacja poziomu wody

Basen ze zdrowszą wodą

Oszczędność

Basen, który automatycznie zarządza temperaturą wody

luksusowe baseny

NFX Filtration

To pierwsze w pełni zintegrowane i połączone rozwiązanie, które przenosi automatykę domową do świata basenów i ogrodów.
System składa się z czujników i sond, skrzynki sterowniczej, która reguluje pompę, systemy uzdatniania i filtrowania wody, liczne funkcje funkcjonalne COMFORT oraz opcjonalną aplikację internetową do zdalnego dostępu i zarządzania wszystkimi ustawieniami basenu. 

System bierze pod uwagę wszystkie czynniki klimatyczne, biologiczne i chemiczne, które wpływają na stan wody i basenu w celu ich automatycznej regulacji i regulacji. System sprawia, że wszystko jest prostsze: dzięki sterowaniu za pomocą intuicyjnego interfejsu system zajmie się wszystkim za Ciebie.

video-ico

ZOBACZ WIDEO

NFX Filtration

luksusowe baseny

NFX20’Filtration

Dzięki tej innowacji objętość wody regenerowanej przez system filtracji jest wielokrotnie większa niż w przypadku konwencjonalnego systemu o tej samej mocy: system filtruje do 20 m3 wody na godzinę za pomocą pompy dostarczającej przepływ mniejszy niż 5 m3 / godzinę. To zmniejsza zużycie energii elektrycznej i wydłuża żywotność pompy. 

Drobna jakość systemu filtracji jest również wyjątkowa: zatrzymuje cząstki o wielkości zaledwie 15 mikronów. Pozwala to na stosowanie mniejszych ilości produktów do pielęgnacji basenu. A twoja woda jest czysta i krystalicznie czysta.

video-ico

ZOBACZ WIDEO

prowadzimy przeglądy techniczne basenów

Serwis basenu

Oferujemy przygotowanie basenów do sezonu letniego i zimowego. Czyścimy, dezynfekujemy, konserwujemy i sprawdzamy czy wszystko działa. Swoje usługi oferujemy klientom prywatnym jak i instytucjonalnym.  

Dlaczego warto wybrać nasz serwis?

ico-01
Działamy sprawnie i rzetelnie
ico-02
Pomożemy Ci wybrać odpowiednie rozwiązanie
ico-03
Wykorzystujemy materiały najwyższej jakości
Zadowolenie
Będziesz zadowolony z naszych efektów

luksusowe baseny

Postaw na
najwyższą jakość

Projektowanie i budowa basenów są nasza specjalnością. Wiemy, ze baseny to nie tylko relaksująca forma spędzania czasu, to także zdrowie, dlatego korzystając z naszych usług masz pewność, że budowa basenów, czy spa wykonywane są na bazie innowacyjnych technologii , bazując zawsze na najnowszych trendach w zgodzie z Twoimi oczekiwaniami i potrzebami.