ekskluzywne wanny SPA

SPA & Wellness

Najbardziej ekskluzywne i najlepiej wyposażone wanny SPA w zasięgu Twojej ręki

mplogo-white

Michael Phelps

Seria
Legend

Są to najbardziej ekskluzywne i najlepiej wyposażone wanny SPA, o różnych wymiarach i o różnym wyposażeniu. Można je dopasować do indywidualnych potrzeb Zamawiającego, stosowane do relaksu jak również do hydroterapii.

SPA&Wellness
LSX_700-1-300x300

Wanny LSX 700

To najlepiej sprzedające się spa jest przeznaczone do relaksu i hydroterapii. Posiada specjalne siedziska oraz najlepsze właściwości w przystępnym rozmiarze.

LSX_800-300x300

Wanny LSX 800

Rok po roku Consumers Digest nadaje naszemu spa ogrodowemu tytuł ‚Best Buy’ w kategorii premium.

LSX_900-300x260

Wanny LSX 900

Najlepsze z najlepszych, LSX 900 jest niesamowitym spa. Z długą listą właściwości, 72 dyszami, potrafiące pomieści aż do 8 osób z legendarną jakością od Master spa – zwyczajnie najlepsze spa ogrodowe jakie możesz znaleźć.

Michael Phelps

Seria
Twilight

To bardzo wyważona pod względem wyglądu i wyposażenia linia wanien SPA. Oferuje wygodę, relaks i skłania do odpoczynku w komfortowych warunkach po ciężkim dniu. Wiele opcji wyposażenia gwarantuje Użytkownikowi uczynienie ze swojego SPA unikatowej wanny.

SPA&Wellness
ts_240

Wanny TS 240

Zaprojektowane specjalnie dla małych przestrzeni to małe ale potężne spa ogrodowe może pomiescic do trzech osób.

ts_62

Wanny TS 6.2

Zaprojektowany tak, aby wykorzystac każdy centymetr model TS 6.2 posiada 5 siedzeń włącznie z leżanką.

ts_6725

Wanny TS 67.25

Niech Cię nie zwiodą jego małe wymiary- to spa ogrodowe posiada wiele wspaniałych funkcji i zapewnia komfort

ts_72

Wanny TS 7.2

Leżanka i system masażu stóp Master Blaster tworzy niezapomniane doświadczenie ze spa jednocześnie aż dla 6 osób.

ts_725

Wanny TS 7.25

Ten sam rozmiar jak model 7.2. Posiada inne rozmieszczenie siedzeń z dodatkową przestrzenią.

ts_82

Wanny TS 8.2

Przestronne i komfortowe-to spa ogrodowe posiada wyróżnienie ‚best buy’ od Consumers Digest za swoją unikalną kombinacje różnorodności siedzeń oraz mocy dysz.

ts_825

Wanny TS 8.25

To sporych rozmiarów spa ogrodowe, które może pomieścić aż do 7 osób jednocześnie, sprawia że doskonale nadaje się dla rodzin.

ts_83

Wanny TS 8.3

Posiada trzy pompy i 50 silnych dysz by zapewni spa odpowiednią moc do przeprowadzenia wspaniałej i skutecznej hydrotrapii.

ts_835

Wanny TS 8.35

To spa ogrodowe posiada więcej masujących dysz niż żadne inne z tej samej serii, tak więc niezależnie od tego jakie siedzenia wybrałeś zapewni Ci porządna hydroterapie.

ts_873

Wanny TS 87.3

Unikalna podwójna leżanka jest głównym elementem wyróżniającym ten model z serii Twilight. Dwóch ludzi w tym samym momencie może delektować się komfortem, relaksacja i ukierunkowana hydroterapia.

Michael Phelps

Seria
Swim Spa

To bardzo wyważona pod względem wyglądu i wyposażenia linia wanien SPA. Oferuje wygodę, relaks i skłania do odpoczynku w komfortowych warunkach po ciężkim dniu. Wiele opcji wyposażenia gwarantuje Użytkownikowi uczynienie ze swojego SPA unikatowej wanny

Baseny kąpielowe Magiline
momentum-deep

Wanny MP Momentum Deep Swim Spa

MP Momentum od Master Spas posiada pełną moc systemu w technologii Wave Propulsion™. To sprawia, że prąd wody jest głębszy, szerszy, płynniejszy i może być regulowany dla poszczególnych poziomów oporu.

Po drugiej stronie znajduje się pełnowymiarowa wanna jacuzzi do hydroterapii. Posiada 36 dysz, oraz ergonomicznie zaprojektowane siedzenia, tak by poddać twój umysł, ciało i ducha gruntownemu odmłodzeniu. Ciesz się pływaniem o temperaturze 80 stopni w granicach osobistej strefy komfortu, a następnie przenieś się na stronę wanny wyposażoną w terapie z hydromasażem z możliwością ustawienia temperatury aż do 104 stopni.

momentum-img

Wanny MP Momentum Swim Spa

mp-ignature-swim-spa

Wanny MP Signature Swim Spa

mp-force-swim-spa-img

Wanny MP Force Swim Spa

force-d-swim-spa-img

Wanny MP Force D Swim Spa

prowadzimy przeglądy techniczne basenów

Serwis basenu

Oferujemy przygotowanie basenów do sezonu letniego i zimowego. Czyścimy, dezynfekujemy, konserwujemy i sprawdzamy czy wszystko działa. Swoje usługi oferujemy klientom prywatnym jak i instytucjonalnym.  

Dlaczego warto wybrać nasz serwis?

ico-01
Działamy sprawnie i rzetelnie
ico-02
Pomożemy Ci wybrać odpowiednie rozwiązanie
ico-03
Wykorzystujemy materiały najwyższej jakości
Zadowolenie
Będziesz zadowolony z naszych efektów

luksusowe baseny

Postaw na
najwyższą jakość

Projektowanie i budowa basenów są nasza specjalnością. Wiemy, ze baseny to nie tylko relaksująca forma spędzania czasu, to także zdrowie, dlatego korzystając z naszych usług masz pewność, że budowa basenów, czy spa wykonywane są na bazie innowacyjnych technologii , bazując zawsze na najnowszych trendach w zgodzie z Twoimi oczekiwaniami i potrzebami.