STRONA GŁÓWNA  •   MAPA STRONY  •   KONTAKT
SZUKAJ W SERWISIE
Wanny SPA - Budowa

Elementy budowy wanien SPA i minibasenów SPA firmy Master Spas :

 

1. Obudowa

DuraMaster Premium™

Portabello

Portabello

Mahogany

Mahogany

Espresso

Espresso

Dreamstone™

Desert

Desert

Granite

Granite

MasterSelect™

Light Teak

Light Teak

Mahogany

Mahogany

Driftwood

Driftwood

Teraz nawet z zewnątrz wanna SPA produkcji Master Spas zachowa swój wygląd na lata. Ekskluzywne obudowy DuraMaster są wykonane z wytrzymałego polimeru odpornego na warunki atmosferyczne. W odróżnieniu od drewnianej obudowy, która wymaga dużo pracy przy konserwacji drewna, powierzchnię DuraMaster można bardzo łatwo czyścić szmatką lub wężem ogrodowym, praktycznie bez możliwości utraty koloru.

Wybierz kolor twojego compact spa wraz z kolorem obudowy dzięki czemu wygląd twojej wanny będzie tylko dla Ciebie. Wybierz obudowę pomiędzy standardowymi DuraMaster, które są dostepne w kolorach pokazanych na stronie, mogą Państwo wybrać taże obudowę MasterSelect, która wygląda jak prawdziwe drewno. Do luksusowych obudów możemy zaliczyć prawdziwe DreamStone które maja wyglad kamienia naruralnego.

Uwaga : Obudowa Dreamstone nie jest dostępna w modelu LSX 557.

 

2. Niecka

Moonscape

Moonscape

Kalahari

Kalahari

Sierra

Sierra

Midnight Opal

Midnight Opal

Cinnabar

Cinnabar

Oyster Opal

Oyster Opal

Oceanwave Opal

Oceanwave Opal

Sterling Silver

Sterling Silver

White Pearl

White Pearl

Wanny Master Spas oferowane są w szerokiej gamie jednolitych kolorów lub imitujących naturalny kamień. Każdy Użytkownik wybierze najlepszą dla siebie opcję.

Uwaga : kolory przedstawione na tej stronie są to skany samego produktu, ale bez identyfikacji. Ponieważ kolor zmienia się na monitorze komputera, Master Spas nie gwarantuje, że jej produkty będą odpowiadały kolorystyce na tej stronie. Modele LSX, LSX1050, 1000 są dostępne tylko w kolorach Moonscape, Silver i Oceanwave Opal.

 

3. Konstrukcja

Wanny ogrodowe Master Spas są niezawodne i służyć będą Użytkownikowi przez wiele lat. Właśnie dzięki tym cechom projekty Master Spas zyskały uznanie i sprawiły, że firma jest liderem w dziedzinie budowy i konstrukcji wanien spa.

A. Każda wanna spa jest zbudowana ze stali malowanej proszkowo. Stanowi ona najbardziej twardą i wytrzymałą ramę. Podobnej nie znajdziesz nigdzie.

B. Stalowa rama wzmacnia górny kołnierz wanny spa.

C. Nasze wanny ogrodowe stoją na podstawie wykonanej z wysokiej gęstość polimeru. Pomaga on zatrzymać ciepło i niechciane szkodniki na zewnątrz.

D. Dodatkową ochroną termiczną stanowi High Tech Polar Wrap, który zapewnia ciągłą barierę termiczną. Eliminuje ona zimne punkty oraz zmniejsza koszty energii. Srebrna powłoka od wewnątrz odbija ciepło z powrotem pod obudowę.

E. Pianka izolacyjna Iceynene czyni wanny ogrodowe Master Spas jednymi z najbardziej energooszczędnych urządzeń w branży. Master Spas spełnia surowe standardy określone przez California Energy Commission.

F. Nasz system orurowania kolektora sprawia, że ciśnienie jest równo rozdzielone pomiędzy dyszami.

G. Obudowa DuraMaster™ wykonana jest z listew z wytrzymałego polimeru, odpornego na zmienne warunki pogodowe. Zawiera on autentyczne wzory słojów drewna, dających efekt trójwymiarowości. Obudowę łatwo pielęgnować przy pomocy węża ogrodowego i ścierki. W różnych warunkach pogodowych nie odbarwia się i nie zmienia kolorów.

H. Każda wanna spa pokryta jest akrylem Lucite®, na powierzchnie której znajduje się powłoka Microban® stanowi ona dodatkową ochronę antybakteryjną, hamując wzrost bakterii, które powodują nieprzyjemne zapachy i plamy. Dzięki temu użytkownik wanny ogrodowej ma zapewniony większy komfort i bezpieczeństwo.
*W wybranych kolorach

 

4. System izolacji Wrap Polar

Wanny Master Spas spełniają rygorystyczne normy energetyczne California Energy Commission (CEC).
Polar Wrap jest to system izolacji z Icynene, który drastycznie podniosł poprzeczkę na standardowych systemow pianki izolacyjnych stosowanych przez niemal wszystkich producentow spa w USA .

Co to jest Icynene?
Icynene jest polyicynene to rozszerzenie pianki izolacyjnej, które jest bezpieczne dla środowiska i rozwoju w niskiej gęstości czy też tworzyw sztucznych komórkowych. Chemicznie jest jedyny w swojej klasie. Pozwala on do rozpylania pianki bez niszczenia ozonu (HFA lub HCFC) lub formaldehydu. Mikro-komorki tego materiału są wypełnione powietrzem i nie ma niebezpieczenstwa emisji gazów. Icynene jest jedynym materiałem izolacyjnym poświadczonym przez Envirodesic Certification Program - zdrowsza jakość powietrza.

Blokada na zimno.
System izolacji Icynene rozszerza sie do 100 krotnie więcej od jej poczatkowej objętości w kilka sekund. Powstala otulina z miekkiej pianki izolacyjnej tworzy ciągłą barierę termiczną, która eliminuje zimne miejsca i znacznie zmniejsza koszty energii. Zadana i komfortowa temperatura utrzymuje sie wewnatrz spa, podczas gdy zimne powietrze pozostaje na zewnątrz.

 

5. Filtracja

Master Spas opracowuje i instaluje opatentowany Eco Pur® czyli system filtracji wody w każdym z naszych Master Spas. Dzięki temu pozwala nam to zapewnić, że jakość wody jest ponad standardami. Oczywiście robimy to przy użyciu techniki wielostopniowej filtracji, tak samo jak Matka Natura.

Zalet filtracji EcoPur jest wiele oraz można liczyć na ten system aby móc utrzymać wode czystą i klarowną.

I mowimy tu o efektywnej filtracji.
Każda kropla wody krąży poprzez system przez 10 razy w ciagu godziny, dzięki czemu pobiera o wiele mniej energii niż w standardowym systemie. To oznacza że przenośne Master Spas oszczędza wodę jak i energię bez przepuszczenia z wielkiej przyjemności z hydro termalnej terapii i relaksacyjnego wypoczynku.

Filtracja wody Master Spas obejmuje :

A. Filtr wstępny Macro

Na tym etapie filtracji Macro, używany jest filtr zgrubnego oczyszczania, podobny do naturalnego żwiru, w celu usunięcia wszystkich dużychdużych zanieczyszczeń i resztek, które wchodzą do powierzchni filtrującej. Pozwala to na większą szybkość przepływu przez filtry i zwiększa żywotność samego filtra.

B. Filtr Eco Pur

Ten dodatkowy filtr filtracji wstępnej daje efekt krystalicznie czystej wody, bezwonnej, który spełnia najwyższe normy wody pitnej NSF.

C. Ozonator

System ozonowania wykorzystuje wysoką moc generatora wyładowań koronowych Ozon, aby zapewnić, że wszelkie pozostałe bakterie lub metale zostaną zniszczone.

 

6. Zabezpieczenie

Master Spas oferuje wbudowaną ochronę antybakteryjna Microban dzięki której hamowany jest wzrost bakterii, ktore powoduja nieprzyjemne zapachy oraz plamy na powierzchni powłoki naszego SPA. Powłoka akrylowa z ochrona Microban jest dostępna w wybranych kolorach.

Innowacje w pracy.
Ochrona Microban została zaprojektowana dla życia Master Spas. Działa to wraz z programem oczyszczania wody oraz do hamowania wzrostu bakterii powodujących nieprzyjemny zapach jak i plamy na powłoce powierzchni Spa.

 

7. Instalacja

Łatwe do pielegnacji oraz tanie dla twojego portfela.

Każdy Masters Spas jest przenośne i całkowicie samodzielne, nie potrzeba specjalnego hydraulicznego podłączenia. Wszystko co jest potrzebne to płaska i równa powierzchnia, takie jak patio czy tez taras, który moze przeniesc ciezar do 4000 kg.

To tylko od Ciebie zależy gdzie postawisz swoje Master Spas, biorąc pod uwagę prywatność czy też dostęp. Uprawniony elektryk może podłączyć przewody wraz z zabezpieczniem różnicowoprądowym. Następnie trzeba tylko napełnić Twoje Spa prostym weżem ogrodowym, dodać chemikalia i od razu wszystko jest gotowe by czerpać przyjemność w Spa. To tylko parę godzin!!

Projekt i wykonanie MTWeb.pl Agencja Interaktywna

;