STRONA GŁÓWNA  •   MAPA STRONY  •   KONTAKT
SZUKAJ W SERWISIE
Wanny SPA - Wyposażenie

Wyposażenie wanien SPA firmy Master Spas obejmuje kilka elementów na które należy zwrócić szczególną uwagę.

1. Ergonomiczny DESIGN

Każde siedzenie jest ergonomicznie zaprojektowane, tak by pasowało do kształtu naszego ciała. Dzięki zaawansowanej, wspomaganej komputerowo konstrukcji, specjaliści Master Spas stworzyli sylwetkę siedzeń, które idealnie pasują do ludzkiego ciała. Stworzyli terapię która działa poprzez tworzenie miejsc, dzięki którym Użytkownik ma większy komfort i otrzymuje doskonałą terapię hydrotermalną.

 

2. Dysze hydroterapii - System MASTER BLASTER

To ekskluzywny System terapii stóp Master Blaster Foot. W dwóch Master Blaster dyszach, każdej z 14 indywidualnymi dyszami, w sumie 30 silnymi strumieniami. Plusem jest potężna 3 hp pompa w całości przeznaczona do leczenia stóp która pompuje 760 l na minutę dając kojące działanie strumienia wody. Wszyscy pracują razem w celu uzyskania pełnych korzyści z masażu leczniczego.

Ukojenie dla obszarów, które najbardziej jej potrzebują.
Nasze ekskluzywne siedzenie ze specjalnie zaprojektowanymi odwróconymi w kierunku szyi dyszami do masażu szyi i ramion ostatecznie łagodzą napiecie.

 

3. Siedzisko XTREME

To ogromne Ergonomiczne siedzisko otula nas komfortowo i dostarcza hydroterapię od stóp do głowy, ogromną mocą lub pieszczotliwie miekko i dowolnie dla własnych potrzeb. Siedzisko terapii Xtreme wykorzystuje 20 strategicznie rozmieszczonych dysz z dwoma whirpools, z unikalnym wzorem X na szyję i mocnym masażem bioder, ud, łydek, ramion, nadgarstków i dłoni. I oczywiscie, dwóch dysz z 15-mikrodyszami Master Blaster na stopy.

 

4. Terapia BIO - MAGNETYCZNA

Ekskluzywny, opracowany przez Master Spas i opatentowany System Terapii Master Force Bio-Magnetic Therapy System jest obecnie dostępny w większości modeli. Używana przez wieki terapia pomaga złagodzić ból, poprawiając krążenie, zmniejszając obrzęk i złagodzić sztywnosci, terapia magnetyczna widzi się jej odrodzenie we współczesnej medycynie. Obecnie coraz więcej lekarzy i fizjoterapeutów korzysta terapii magnetycznej w leczeniu bólów kręgosłupa, stawów i kontuzji sportowych. A prawie 70% wszystkich sportowców wyczynowych regularnie korzysta z terapii magnetycznej na uśmierzenie bólu i zwiekszenie wydajności.

Jak to działa?
System terapii Master Force Bio-Magnetic Therapy ma zastosowanie w terapii magnetycznej oddziaływującej na punkty na szyi i plecach poprzez strategicznie rozmieszczone silne magnesy za siedziskiem Aqua Pressure w okolicy szyi umieszczonymi na odwrocie uformowanego siedzenia. Neodymowe magnesy sa wykorzystywane do tworzenia potężnych pól terapii magnetycznej.

 

5. Zdalne sterowanie

Łatwe kontrolowanie z dowolnego miejsca wewnatrz spa, zdalne sterowanie pozwala na terapię dokladne tam gdzie chcesz. Wystarczy dotknąć zdalnego pilota, nacisnąć raz na niskie prędkości, dotknij go ponownie by zwiększyła sie prędkość i jeszcze raz, aby wyłączyć pompę.

Panel zdalnego sterowania
Ten cyfrowy ekran w każdej funkcji wraz z przewijaniem tekstu, przypomina o konieczności sprawdzenia skladu chemicznego wody, czyszczeniua filtra, zmiany wody i wiele innych.

Przycisk zdalnego sterowania
Drugi przycisk w pilocie pozwala Ci kontrolowac twoje SPA nie ważne gdzie obecnie się znajdujesz.

Pilot zdalnego sterowania
Spa Theatre System wyposażony jest w wodoodporny pływajacy wielofunkcyjny pilot zdalnego sterowania.

 

6. Oświetlenie LED

Koloroterapia Spa - Doświadczenie w zupełnie nowym świetle

Zwiększ swoje doznania relaksu z podświetlonej kolorowo kaskady kolorów. Teraz jaśniejsze i bardziej niezawodne niż światłowód, nasz pakiet oświetlenia LED daje pełną kontrolę koloru. Oświetlaja filtr pokrywy, poduszki,dysze, wodospady, fontanny , Siedzenie Xtreme Therapy, dając bardziej bogaty wybór w przyjemnych barwach.

Projekt i wykonanie MTWeb.pl Agencja Interaktywna

;