STRONA GŁÓWNA  •   MAPA STRONY  •   KONTAKT
SZUKAJ W SERWISIE
Swim SPA - Opis

Swim SPA to minibaseny oferowane przez firmę Master Spas na potrzeby osób aktywnie pływających oraz chcących to połączyć z relaksującym odpoczynkiem w klasycznym SPA.

Minibaseny serii Michael Phelps Signature Swim Spas by Master Spas wyróżniają się spośród innych produktów tego typu występowaniem indywidualnego nurtu wody, który został uzyskany dzięki The Wave Propulsion Technology. Dzięki unikalnej konstrukcji śmigła, system ten oferuje głębszy, szerszy, bardziej płynny nurt, który jest w pełni regulowany do wymaganego poziomu oporu wody. W innych urządzeniach prąd uderza w tylną ścianę i powraca wzdłuż, tworząc ostrzejsze prądy wody, które płyną w dwóch przeciwnych kierunkach.

Rewolucyjny projekt linii zastosowany przez Master Spas pozwala na jego "uwięzienie" pod koniec SPA, dzięki czemu pomaga nurtowi płynąć w jednym kierunku - co daje gładszą wodę i lepszy komfort pływania.

Wszystkie modele przeznaczone są do stosowania wewnątrz i na zewnątrz.

Każdy oferowany Użytkownikowi Michael Phelps Signature Swim Spas by Master Spas cechuje wysoka jakość i ekskluzywny wygląd. Atrakcyjne kolory niecki i obudowy współgrają pięknie z każdym otoczeniem. Pakiet oświetlenia LED zwiększa SPA o paletę kolorów, które można stosownie dobierać.

Projekt i wykonanie MTWeb.pl Agencja Interaktywna

;